• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 14, 15, 16 MAJA 2024 ROKU

• Dziś nasi ósmoklasiści przystąpili do swojego pierwszego prawdziwego egzaminu w życiu - egzaminu z jezyka polskiego, który rozpoczął się o godzinie 900. Jutro czeka na nich egzamin z matematyki, a pojutrze z języka angielskiego. Życzymy spokoju, koncentracji i determinacji w kontynuowaniu Waszej egzaminacyjnej podróży. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

• POWIATOW KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ „SOUNDS ENGLISH”

• W dniu 09 maja 2024 roku Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim we współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną I stopnia oraz Miejskim Centrum Kultury przeprowadziła finałowy etap Powiatowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „SOUNDS ENGLISH”.

Nasz reprezentant Wiktor Czarnecki z klasy VIIA ujął publiczność i jury brawurowym wykonaniem piosenki zespołu Nirvana „Smells Like Teen Spirit”.

• WIWAT 3 MAJ!!!

• Dzisiaj o godzinie 10.00 wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczcić Święto Konstytucji 3 Maja.  Akademię rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania "Mazurka Dąbrowskiego". Wyjątkową lekcję historii przygotowali uczniowie klas IV przy wsparciu Toli Cieleckiej i Pawła Żelazowskiego z kl. VII a, któ￳rzy przybliżyli historię powstania tego ważnego dla nas wszystkich dokumentu, jego treści oraz wydarzenia historyczne towarzyszące uchwaleniu Konstytucji 3 Maja. Prezentacje recytatorskie najmłodszych artyst￳ów zostały uświetnione wokalnymi występami solowymi: Toli Cieleckiej, Oliwiera Stana i Wiktora Czarneckiego.  Uroczystość dostarczyła wszystkim wielu wzruszeń￱ i stała się okazję do refleksji.